Logo

Smart-Billing od Energynat, czyli skuteczny sposób na tańszy prąd w dobie Net-Billingu

Date

Tuesday, March 28, 2023

Time

10:30 AM Europe/Warsaw

Convert to my timezone
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
Required fields
If you have already registered and can't locate your registration confirmation email, click here!
The email address is incorrect. Please double-check your email address.

A confirmation email with logging details has been sent to the provided email.

System configuration test. Click here!

Agenda

Dzięki usłudze Smart-Billing od Energynat Twoja firma zaoszczędzi nawet 20% więcej w porównaniu z rozliczaniem w systemie Net-Billing

CEL WEBINARU ON-LINE

Dowiesz się również jak działa usługa Smart-Billing od Energynat. Kto może z niej skorzystać? Ile kosztuje Smart Billing? Jak dużo zaoszczędzisz dzięki współpracy z Energynat Solutions?

HARMONOGRAM

  1. 10:30 to 10:45: Przywitanie gości + Agenda
  2. 10:45 to 12:00: Omówienie założeń usługi
  3. 12:00 to 12:30: Sesja Pytań i Odpowiedzi

ZAREJESTRUJ SIĘ I ODBIERZ PREZENT

Uczestnicy Webinaru otrzymają voucher na bezpłatną analizę zużycia energii w firmie, opracowaną przez zespół analityków Energynat wraz z rekomendacjami z zakresu doboru najkorzystniejszego modelu rozliczania energii oraz budowy instalacji PV


Więcej o programie możecie przeczytać w aktualnym wydaniu magazynu MyCompany Polska LINK
Presenter

Mr Daniel Raczkiewicz

Mgr inż. Daniel Raczkiewicz
Ekspert rynku Energii, Wiceprezes Energynat

Rozpoczynał działalność na rynku energii w latach 2007-2009 jako główny specjalista w Elektrowni Kozienice (ENEA Wytwarzanie) był odpowiedzialny za strategię w obszarze Odnawialnych Źródeł Energii. W ramach projektu opracował koncepcję rozwoju rynku OZE na potrzeby elektrowni. W latach 2009-2011 Dyrektor Biura Obrotu Energią w jednej z pierwszych prywatnych spółek obrotu, odpowiedzialny za obsługę klientów TPA, strategię funkcjonowania biura obrotu na rynkach hurtowych, a w szczególności na rynkach giełdowych i OTC.
W latach 2013 -2017 współtworzył start-up, spółkę obrotu IEN Energy, jako Prezes Zarządu, opracował i wdrożył innowacyjne produkty dotychczas niespotykane w obrocie energią elektryczną tj. wirtualny magazyn energii, auto konsumpcję energii wytworzonej na potrzeby innych PPE, wirtualną elektrownię, bilansowanie obiektowych instalacji PV oraz obsługę umów PPA.
Aktualnie jako ekspert specjalizuje się w problematyce transformacji rynku energii w Polsce w oparciu o lokalne wspólnoty energetyczne, mikrosystemy energetyczne, klastry energii i spółdzielnie energetyczne.